DUGUNLER – 2012 EYLÜL

Kategori:

KILIÇCAN Aykun ve Serda (Yehyayan) 2 Eylül 2012 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Krikor Nektar-Arpi Bahadıryan.

ARZUMAN Herman ve Ebru (Dimdik) 2 Eylül 2012 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arşak Nurhan-Annik Keşişoğlu.

VEZİROĞLU Rafi ve Elda (Timirci) 2 Eylül 2012 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Narbey-Nirvana Asaduryan.

KOÇ Housep ve Karin (Kasap) 2 Eylül 2012 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Veysel-Leda Koç.

GARDENER Thomas Peter ve Karin (Salbanoğlu) 2 Eylül 2012 Pazar günü Kuruçeşme Yerevman Surp Haç Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Yervant-Janet Mığdısı.

TATLIDİL Aret Şirin ve Elizabet (Aşık) 8 Eylül 2012 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Diran-Nıvart Duraslan.

MITIRO Murat ve Şila (Çılbıyıkoğlu) 23 Eylül 2012 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Şahnur-Aylin Sivri.

SARIKAYA Hacı Hasan ve Jibit (Bal) 23 Eylül 2012 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Harutyun-Gülüzar Setar.

GÜLÜK Şahin ve Ferda (Gökçe) 23 Eylül 2012 Pazar günü Topkapı Sp. Nigoğayos Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Parunak-Kristin Gülük.

İÇ İrfan ve Karin (Büyükkuyumcu) 23 Eylül 2012 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ayhan-Songül İç.

İBABEKÇİ Sarven ve Bahar Arlin (Eğlence) 23 Eylül 2012 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arsen-Maryam İbabekçi.

AKDAĞ Saro ve Jbit (Tütün) 29 Eylül 2012 Cumartesi günü Üsküdar Sp. Garabed Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Artun-Serli Erzurumluoğlu.

HÜSÜMAN Armen ve Dalida (Hayrabetyan) 29 Eylül 2012 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Narbey-Kayane Mutafoğlu.

ARAL Alen ve Aylin (Sankaya) 30 Eylül 2012 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aren-Arlin Özdemir.

KABALAK Ercan ve Maral (Menteşe) 30 Eylül 2012 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sarven-Dalita Dinkiyan.

YAZDANOĞLU Datev ve Natali (Bapyçoğlu) 30 Eylül 2012 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ara-Hilda Hobikoğlu.

YILDIZ Murat ve Selina (Bıçakcı) 30 Eylül 2012 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Rober-Arpine İngilizyan.