DUGUNLER – 2013 ARALIK

Kategori:

NERSE Sevan ve Nadin Dença (İskenderoğlu) 1 Aralık 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Yervant- Liza Aykaz.

KÖÇEKOĞLU Burak ve Nora (Kazan) 1 Aralık 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Dikran- Valya Tamar Hecinoğlu.

KAHVECİOĞLU Arda ve Berna (Arslan) 1 Aralık 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Dikran- Seren Sırpuhi Kahvecioğlu.

GÜDÜCÜ Arto ve Adrine Aslin (Tecer) 15 Aralık 2013 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sayat- Maral Çakır.

KİRİŞÇİOĞLU Agop ve Lusine (Gezalyan) 15 Aralık 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arman- Şermin Yanar.

ÇINAR Aren ve Tamar (Sakızoğlu) 22 Aralık 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sevan-Martkrit Kömürcü.

DÜMRÜL Alen Sevan ve Tanya (Yetim) 22 Aralık 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Metin-Selin Tuğrut.

ÜLGEN Aret ve Belinda (Hira) 22 Aralık 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Agop-Şengül Çetinkaya.