DUGUNLER – 2013 EKİM

Kategori:

BERBEROĞLU Kaper Can ve Romina (Simsaryan) 5 Ekim 2013 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ara- Tanya Simsaryan.

KARATOPRAK Aras ve Melisa (Demirci) 6 Ekim 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Şahin Özgen.

ÇANKIRI Can ve Lerna (Mezirciyan) 6 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arat- Natali Yastangaçkol.

HACIMİNASOĞLU Serkis ve Nirva (Yakınbaca) 6 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Yetvart- Karin Balcı.

KARA KOUZİAN Khatchig ve Armine (Canoğlu) 6 Ekim 2013 Pazar günü Ortaköy Sp. Asdvadzadzin Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Harutyun- Silva Siranyan.

DONBAOĞLU Sarkis ve Sonya (Algan) 6 Ekim 2013 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Hovhannes- İpek Koryan.

GÜLGEN Kamer ve Lerna (Payel) 6 Ekim 2013 Pazar günü Yeşilköy Sp. Sdepanos Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Penyamin Payel.

FITINAOĞLU Atam Can ve Banu (Karaman) 6 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ara- Selda Topaloğlu.

KEÇECİOĞLU Alen ve Tanya (Kıllıoğlu) 13 Ekim 2013 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sayat- Sesil Çınar.

KIYMAZ Murat ve Selin (Barın) 13 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arda- Marines Trçunyan.

ŞAHİNOĞLU Aret ve Tania (Oktay) 13 Ekim 2013 Pazar günü Üsküdar Sp. Haç Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Alen- Bianca Midaryan.

TABAŞ Garbis ve Sesil (Özçin) 13 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Can- Havva Fırat.

ARTAŞİŞ Serkan ve Diana (Lekesiz) 13 Ekim 2013 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sakarya- Siranuş Yurtgülü.

YILANCIOĞLU Volkan ve Sara (Ükelge) 20 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aras- Duygu Karaoğlan.

GÜR Erol ve Karin (Kırkeyer) 20 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Tovma- Helen Yağsızoğlu.

DEMİRCİ Ayhan ve Lusin (Yıldız) 20 Ekim 2013 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Garbis- Hayriye Pek.

KARANFİLOĞLU Arda ve Melisa (Bakıcı) 20 Ekim 2013 Pazar günü Feriköy Sp. Vartanants Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sevan- Selin  Sarıoğlu.

ALUÇ Ara ve Anet (Taşçıyan) 20 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Onnik- Zaruhi Çember.

CANBAZYAN Gregoria Garabet ve Bianka (Taşköprü) 26 Ekim 2013 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Nışan- Silva Deveciyan.

YANIKBACA Sayat ve Letisya (Palancıoğlu) 27 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aret- Beatris Marancıoğlu.

SARI Sevan ve Ayda (Karabetyan) 27 Ekim 2013 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Şahin- Talin Dikici.

YARDIM Mıgır ve Silya (Kirişciyan) 27 Ekim 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Apraham- Janin Magar.

MENEKŞE Murat ve Anilda (Manto) 27 Ekim 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Nurhan Menekşe.