DUGUNLER – 2013 KASIM

Kategori:

ATANASYAN Edi Murat ve Lara (Balıyan) 2 Kasım 2013 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Rober- Serena Güdücü.

BAĞDASAROĞLU Ari ve Serli (Çılbıyıkoğlu) 3 Kasım 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Burak- Anet Şepikliyan

OSKANYAN Ari ve Mari (Şen) 3 Kasım 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ersan- Silva Sevim.

İNYAPAN Sevan ve Nadin (Berberyan) 3 Kasım 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arman- Serda Karagöz.

ARPACI Şant Kerope ve Kınar (Yıldız) 3 Kasım 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Şahin- Selin Kaya.

AYDEMİR Hagop ve Nadya (Menteşe) 3 Kasım 2013 Pazar günü Yeşilköy Sp. Sdepanos Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Püzant- Mari Akbaş.

SARAF Sevan ve Alis (Piloğos) 3 Kasım 2013 Pazar günü Bakırköy Dzınunt Sp. Asdvadzadzni Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Hagop- Tamar Sarafyan.

SUCU Haçik Hayri ve Ağavni (Tekin) 3 Kasım 2013 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Haçik- Azniv Ayar.

HANZET Varujan ve Feryel (Küçükbalık) 10 Kasım 2013 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Rafi- Natali Ekser.

ÇERKEZOĞLU Aret Rafi ve Şila Seta (Turçunyan) 10 Kasım 2013 Pazar günü Feriköy Sp. Vartanants Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Istepan- Natali Çerkezoğlu.

SOLARBAŞ İskender ve Jilda (Uluk) 10 Kasım 2013 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Teoman- Lena Kayalar.

YEMENİCİ Aret ve Teni (Kökbaş) 16 Kasım 2013 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Krikor- Lorin Marukyan.

BARIN Armaş ve Anaide (Simonyan) 16 Kasım 2013 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Rafi- Janet Özuzun.

BÜYÜKSAKAYAN Alen ve Christine Lauri (Tarpin) 24 Kasım 2013 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ara Büyüksakayan.

KAZANCI Artun ve Mari (Tomas Keşiş) 24 Kasım 2013 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Alen- Lara Kaytanlıoğlu.

İŞLİBİLEK Can Baret ve Narod (Simonyan) 24 Kasım 2013 Cumartesi günü Ortaköy Sp. Asdvadzadzin Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Rober- Janet Varol.

BEKÇİOĞLU Şahin Sevan ve Milvina (İç) 24 Kasım 2013 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Can- Natali Tüfenkçi.

NİZAMOĞLU Okan Can ve Anita (Demirci) 24 Kasım 2013 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Şevket- Feride Kalk.

TAŞKÖPRÜ Alen ve İra Karel (Kahraman) 30 Kasım 2013 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aleksan- Anuşka Elibol.