DUGUNLER – 2014 HAZİRAN

Kategori:

KUŞULUK Daniel ve Rita-Lerna (Taşçı) 1 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Murat-Eva  Çorluyan.

KÜÇÜKOĞLU Ararat ve Sima (Ustaoğlu) 1 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Murat Gönkeser.

GÜNEŞ Burak ve Anet (Aykar) 1 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Hovsep Kaya.

EVYAPAN Serhat ve Karin Mari (Nersesyan) 1 Haziran 2014 Pazar günü Ortaköy Sp. Asdvadzadzin Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Garbis-Anahit Dinçkayıkçı.

ATAK Arman ve Selin (Deliboz) 1 Haziran 2014 Pazar günü Feriköy Sp. Vartanants Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ercan-Nazlı Gültop.

BULDUKOĞLU Apraham ve Eniz (Koptaç) 1 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aret-Tamar Taşçıoğlu.

KARANFİL Alek ve Derya (Sezar) 1 Haziran 2014 Pazar günü Üsküdar Sp. Haç Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Murat-Aslin Karanfil.

BAL Tavit ve Gamze (Şensoy) 2 Haziran 2014 Pazartesi günü Kadıköy Sp. Takavor Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Canik-Anna Selimeciyan.

PARUNAKYAN Aret Melkon ve Melisa (Sezer) 7 Haziran 2014 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Avedis-Liz Sezer.

YAĞAR Aman ve Leda (Merdenyan) 8 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Manuk-Belinda Ak.

KASAP Arda ve Natali (Çüçülay) 8 Haziran 2014 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Nurhan-Pelin Olgun.

YARDIM Burak ve Klara (İç) 8 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Jan-Nensi Dişçi.

KAZANCIOĞLU Arman ve Kiveli (Veriopolos) 8 Haziran 2014 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Jan-Ani Berberyan.

DELİ KAHYA Sayat ve Melisa (Karakütük) 8 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Gülbenk-Antik Bağam.

ARZUMAN Rafael Arman ve Rejan (Küçükoğlu) 8 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aret-Jilda Yılmaz.

FISTIKÇI Herman ve Tais (Mirzahanian) 8 Haziran 2014 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Krikor-Aleksi Zimzal.

ATAK Herman ve Liana (Arapoğlu) 8 Haziran 2014 Pazar günü Taksim Sp. Harutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Serkis-Nurissa Hamparsumoğlu.

TAKICI Alper ve Selin (Aykaç) 14 Haziran 2014 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Agop-Selin Şirinoğlu.

KARAVERT Burak ve Hristina Aleksandra (Haralambopulos) 15 Haziran 2014 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aret-Katya Toros.

KİRAÇ Karun ve Sinem (Telman) 15 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Alen-Harisa Dülgeryan.

MELKONYAN Serdar ve Surpuhi Lerna (Dönyanoğlu) 15 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sevan-Karin Söğüt.

ÇANAKÇI Jan ve Diyana (Balcı) 15 Haziran 2014 Pazar günü günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Giragos-Janet Çanakçı.

ÇULCİ Tumas ve Sevim (Özgün) 15 Haziran 2014 Pazar günü günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Cebrail-Talin Çulci

KURTOĞLU Adem ve Sevim (Arık) 15 Haziran 2014 Pazar günü günü Narlıkapı Sp. Hovhannes Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Uğur-Marin Kurt

RALİÇE Ziya ve Fidan (Dolaş) 15 Haziran 2014 Pazar günü günü Kumkapı Dışı Sp. Harutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arman Manto

KÜÇÜKBERBERYAN Jilber ve Nora (Karakaş) 21 Haziran 2014 Cumartesi günü Narlıkapı Sp. Hovhannes Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Artür-Helena Yıldız.

KÖROĞLU Arda ve Linda (Kürtoğlu) 22 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Varujan-Tanya Meğar.

MAŞALI Murat ve Lerna (Fıratoğlu) 22 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ohannes-Nayat Bahçevanoğlu.

MAZMAN Daron ve Linda (Lort) 22 Haziran 2014 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Hayk-Maral Kısadur.

BAL Artin Artun ve Serli (Ekizoğlu) 22 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Tavit-Gamze Bal.

ÇATAK Sevan ve Ani (Berberyan) 22 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Serdar-Tanya Çatak.

SIMPATYAN Alber ve Claudia (Tekir) 28 Haziran 2014 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Krikor-Anna Gülağacı.

SERRA Cardenas Carlos ve Elsa (Madgasyan) 28 Haziran 2014 Cumartesi günü Beşiktaş Sp. Asdvadzadzin Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Pedro-Rodrigez Lopez.

UZATMACIYAN Artun ve Selin (Ayseli) 29 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Avak Uzatmacıyan.

GELİR Mıgırdiç ve Yerçanik (Merter) 29 Haziran 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Garabet Yıldız Gelir.

ÜLGEN Aleks ve Reni Nayat (Acar) 29 Haziran 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ohannes Filiz Keçecioğlu.

ATILMIŞ Can ve Helena (Barlas) 29 Haziran 2014 Pazar günü Feriköy Sp. Vartanants Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Murat Alin Uguz.