DUGUNLER – 2014 TEMMUZ

Kategori:

SEBUHYAN Alen ve Silva-Lora (Toros) 5 Temmuz 2014 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Vartan-Jeni  Köseyan.

FERMAN Arda ve Nadin (Hor) 6 Temmuz 2014 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Sarkis-Tamar Değirmenci.

ÇINAR Volkan ve Tanya (Taşköprü) 6 Temmuz 2014 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Murat-Tanya Çınar.

PEKMELİKYAN Arda ve Arev (Çitciyan) 6 Temmuz 2014 Pazar günü Narlıkapı Sp. Hovhannes Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Ari Pekmelikyan.

ZEREN Şant Roland ve Nadin (Sözüdoğru) 6 Temmuz 2014 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aret-Telin Boşnak.

BOZTAŞ Alen ve Alin (Çam) 6 Temmuz 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Murat- Silva Boztaş.

SÜREN Arto ve Burcu (Yücesoy) 6 Temmuz 2014 Pazar günü Üsküdar Sp. Haç Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Arev Karabetyan.

DEMİRCİ Vartan ve Gohar (Manukyan) 6 Temmuz 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Hayg- Hermine Demirci.

TOPAKBAŞ Aksel ve Begüm (Kasapoğlu) 12 Temmuz 2014 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Rober- Serena Güdücü.

ERSAN Arman ve Anahit (Chernamoryan) 12 Temmuz 2014 Pazar günü Kınalıada Sp. Krikor Lusavoriç Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Aleksan- Nazeni Kemaneci.

KABALAK Artun ve Natali (Merkezoğlu) 13 Temmuz 2014 Pazar günü Bakırköy Dzınunt Sp. Asdvadzadzni Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Mirey Kabalak.

ÜŞENMEZ Aleks ve Maral (Sarılı) 13 Temmuz 2014 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde evlendiler. Şahitler: Haçik- Talin Arşık