KUTSAMALAR – 2012

Kategori:

KARACA Engin ve Kayane (ANJUMYAN) 12 Şubat 2012 Pazar günü Kuruçeşme Yerevman Surp Haç Kilisesi’nde kutsandılar. Şahit: Sevan Cingöz.

TOMURCUK Arman ve Neylan (YILDIRIM) 28 Nisan 2012 Cumartesi günü Narlıkapı Sp. Hovhannes Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Berç-Markit Kuyumcuyan.

MAZLUM Leon ve Yeşim (Korkmaz) 28 Nisan 2012 Cumartesi günü Taksim Sp. Harutyun Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Saro-Karin Ayvaz.

BEDİKOĞLU Alen ve Yasemin (Yetişener) 30 Nisan 2012 Pazartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Ğazaros-Hayguhi Unan.

DANACIOĞLU Emil ve Tuğçe (Geçgel) 13 Mayıs 2012 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: İskender-Serli Hermine Osançlıol.

PEKSEZER Vahe ve Ayperi (Esen) 20 Mayıs 2012 Pazar günü Taksim Sp. Harutyun Kilisesi’nde kutsandılar. Şahit: Baykar Nersesyan.

BAL Aliksan ve Tüba Zühal (Demir) 20 Mayıs 2012 Pazar günü Feriköy Sp. Vartanants Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Ohannes-Nıvart Kartun.

HAMURKESEN Mateos ve Dilek (Kalavlı) 24 Mayıs 2012 Perşembe günü Yeşilköy Sp. Sdepanos Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Yervant-Elizabet Özyılmaz.

HAMURKESEN Alen ve Elif Berrin (Galipoğlu) 24 Mayıs 2012 Perşembe günü Yeşilköy Sp. Sdepanos Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Sarven-Mirey Sertşimşek.

UÇAR Seyhun ve Polyana (Aksu) 24 Mayıs 2012 Perşembe günü Yeşilköy Sp. Sdepanos Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Sahak-Mariana Başıbüyük.

ÖNEN Erçağ ve Eliza (Avcı) 2 Haziran 2012 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde kutsandılar. Şahit: Murat Özkan Akın.

KARABETYAN Alen ve Hale (Aykut) 2 Haziran 2012 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Keğam-Seta Karabetyan.

TERZİYAN Herman ve Dilek (Bağırgan) 17 Haziran 2012 Cumartesi günü Kadıköy Sp. Takavor Kilisesi’nde kutsandılar. Şahit: Agop Terziyan.

SEKİZKARDEŞ Savarş ve Lusi (Avcı) 17 Haziran 2012 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Sahak-Mariana Başıbüyük.

BOYNUİNCEOĞLU Agop Feliks ve Esra (Aral) 1 Temmuz 2012 Pazar günü Kadıköy Sp. Takavor Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Murat Alen-Sirun Polat.

DOĞANCIOĞLU Berç ve Nadine (Steiner) 22 Temmuz 2012 Pazar günü Samatya Sp. Kevork Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Şahin-Karin Çakır.

İÇ Özcan ve Serpil (Yalçın) 22 Temmuz 2012 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Hayri-Merise İç.

GOBELYAN Hagop Argişti ve Yurdagül (Köprübaşı) 4 Ağustos 2012 Cumartesi günü Kadıköy Sp. Takavor Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Harutyun-Aylin Gobelyan.

TÜMER Mehmet Yiğit ve Serli (Sinanoğlu) 25 Ağustos 2012 Cumartesi günü Boyacıköy Sp. Yerits Mangants Kilisesi’nde kutsandılar. Şahit: Koray Şirinpınar.

ALACAHAN Burak ve Derya (Yavman) 8 Eylül 2012 Cumartesi günü Feriköy Sp. Vartanants Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Ardaşes-Bayzar Eker.

KASPAR Murat ve Yıldız (Bars) 8 Eylül 2012 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Nışan-Selin Balcıoğlu.
ATEŞ Uğur ve Lerna (Kartun) 9 Eylül 2012 Pazar günü Vakıflıköy Sp. Asdvadzadzin Kilisesi’nde kutsandılar. Şahit: Sirop Kuş.

ORANCI Alen ve Ebru (Yerlikaya) 23 Eylül 2012 Pazar günü Kadıköy Sp. Takavor Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Nurhan-Maryam Orancı.

TABAK Yusuf ve Karolin (İncidüzen) 23 Eylül 2012 Pazar günü Kadıköy Sp. Takavor Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Avedis-Şengül Delimelkonoğlu.

TALAS Serdar Aleks ve Ayşe Ece (Şirin) 30 Eylül 2012 Pazar günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Piyer-Karolin Arık.

AKDOĞAN Mehmet Okan ve Serda (Semerci) 30 Eylül 2012 Pazar günü Narlıkapı Sp. Hovhannes Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Arman-Velda Semerci.

DEMİR Burak ve Tuğba (Kalaycı) 30 Eylül 2012 Pazar günü Feriköy Sp. Vartanants Kilisesi’nde kutsandılar. Şahit: Viken Jamgoçyan.

ÇITAK Manayil ve Şebnem (İşigüzel) 30 Eylül 2012 Pazar günü Kuruçeşme Yerevman Surp Haç Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Yetvart-Payline Tovmasyan.

GÜVENÇ Mehmet ve Erlin (Tavşan) 7 Ekim 2012 Pazar günü Taksim Sp. Harutyun Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Nuran-Setra Yeğsapet Garipyan.

GÜMÜŞMAKAS Baret ve Zeynep (Balcıoğlu) 14 Ekim 2012 Pazar günü Narlıkapı Sp. Hovhannes Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Şant-Armine Purutoğlu.

ATAOĞLU Arda ve Ece (Emir) 20 Ekim 2012 Cumartesi günü Kuruçeşme Yerevman Surp Haç Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Agop-Meryem Güllapyan.

TUNÇA Bilge Kağan ve Karolin (Ersöz) 21 Ekim 2012 Cumartesi günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Hayg-Janin Amiroğlu.

DERGAZAROĞLU Artür ve Deniz Melisa (Ergenç) 28 Ekim 2012 Pazar günü Beyoğlu Sp. Yerrortutyun Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Kamer-Karolin Dergazaroğlu.

ERYAZI Setrak ve Zeynep (Erol) 3 Kasım 2012 Cumartesi günü Kumkapı Sp. Asdvadzadzin Patriklik Kilisesi’nde kutsandılar. Şahitler: Karnik-Karin Zoraoğlu.